Депутаттардың азаматтарды қабылдау кестесі

 

Павлодар аудандық мәслихаты депутаттарының сайлаушыларды қабылдау күні
 
1. Абылғазинова А.Н. – № 1 Чернорецк сайлау округінің депутаты

Чернорецк ауылы – айдың 3-ші сәрсенбісі сағат 10.00-де (мектеп ғимараты)

Пресное ауылы – айдың 3-ші сәрсенбісі сағат 12.00-де  (мектеп ғимараты)

Қарағөл ауылы – айдың 3-ші сәрсенбісі сағат  13.00-де (мектеп ғимараты) 

2. Қалышбеков А.М. – № 2  Набережное сайлау округінің депутаты

Достық ауылы — айдың 3-ші сенбісі сағат 10.00-де (мектеп ғимараты)

Набережное ауылы – айдың 3-ші сенбісі сағат  12.00-де (клуб ғимараты)

3. Корепанов Д.В. – № 3  Черноярка сайлау округінің депутаты

Новочерноярка ауылы — айдың 3-ші бейсенбісі сағат  9.00-де

(Мәдениет үйінің  ғимараты)

Черноярка ауылы – айдың 3-ші бейсенбісі сағат  11.00-де  (Фельдшерлік пунктің ғимараты)

4. Солдатов А.И. – № 4  Мичурино сайлау округінің депутаты

Госплемстанция ауылы – айдың 3-ші сенбісі сағат  10.00-де (мектеп ғимараты)

Мичурино ауылы – айдың 3-ші сенбісі  сағат  12.00-де (клуб ғимараты)

Березовка ауылы – айдың 3-ші сенбісі  сағат  14.00-де (мектеп ғимараты)

5. Қайырбаева  Г.М. – № Ефремовкасайлау округінің депутаты

Ефремовка ауылы – айдың 4-ші бейсенбісі  сағат  15.00-де (а/о әкімдігінің ғимараты)

Заңғар  ауылы – айдың 4-ші бейсенбісі сағат  16.00-де (а/о әкімдігінің  ғимараты)

Сычевка ауылы – айдың  4-ші жұмасы сағат  15.00-де (клуб ғимараты)

Жана қала ауылы — айдың 4-ші жұмасы сағат  16.00-де (клуб ғимараты)

6. Стрельба Н.И. – № 6  Луганск сайлау округінің депутаты

Богдановка ауылы – айдың 1-ші сәрсенбісі  сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін

(мектеп ғимараты)

Ақ құдык ауылы – айдың 2-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін

(мектеп ғимараты)

Луганск ауылы – айдың 3-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін

а/о әкімдігінің ғимараты)

7. Краснова Р.Ф. – № 7   Рождественка сайлау округінің депутаты

Розовка  ауылы – айдың 2-ші сәрсенбісі сағат  9.00-ден 10.00-ге дейін  («Кирова» ЖШС конторасы)

Рождественка ауылы – айдың 2-ші сәрсенбісі  сағат  11.00-ден 12.00-ге дейін

(Мәдениет үйінің ғимараты).

Максимовка ауылы – айдың  2-ші сәрсенбісі  сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін

(клуб ғимараты) 

8. Кашитов А.О. – № 8 Красноармейка сайлау округінің депутаты

Красноармейка ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 17.00-ге дейін

(колледж ғимараты)

9. Левченко В.И. – № 9  Кеңес сайлау округінің депутаты

Бірлік ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  10.00-де  (клуб ғимараты)

Жертұмсық ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  11.00 -де (клуб ғимараты)

Қаратоғай ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  12.00 –де  (мектеп ғимараты)

Айтым ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  13.00-де  (мектеп ғимараты)

Ольгинка ауылы – айдың 1-ші жұмасы сағат  15.00-де (мектеп ғимараты)

10. Байжанов Қ.З. – № 10   Шақат сайлау округінің депутаты

Шақат ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін (клуб ғимараты)

Көктөбе ауылы – айдың 2-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін (клуб ғимараты)

Толыбай ауылы – айдың  3-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін

(клуб ғимараты)

Маралды ауылы – айдың  4-ші сәрсенбісі сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін (а/о әкімдігінің ғимараты).

Коряковка ауылы – айдың  1-ші жұмасы сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін

(клуб ғимараты)

Красноармейка т.ж. станциясы — айдың 2-ші жұмасы сағат  15.00-ден 16.00-ге дейін (т.ж. станциясы)

11. Баткеев Б.Т. – № 1 Зарясайлау округінің депутаты

Заря ауылы – айдың  1-ші сәрсенбісі сағат  15.00-де  (клуб ғимараты)

Красноармейка (Шанды + Агротехколледж) ауылдары – айдың  1-ші жұмасы сағат 15.00-де  (Мәдениет үйінің  ғимараты)

12. Жетпісов Қ.Қ. – № 1Новоямышево сайлау округінің депутаты

Новоямышево ауылы – айдың  1-ші жүмасы сағат  16.00-де (Мәдениет үйінің ғимараты)

 

Орналыстырды: 27.04.2016 ж.