Сайлау

 

Павлодар облысының Павлодар ауданы мәслихатының

сайлау комиссияларының жаңа құрамын сайлау  туралы

хабарламасы

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 4-тармағының 10-бабына және  6 сайланған Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 47/219  шешіміне сәйкес Павлодар ауданының аудандық аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының келесі мүшелері сайланды:

 

 Р/с

Тегі

 

Аты

 

Әкесінің аты

 

Комиссияда атқарылатын лауазымы
  Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Павлодар қ., Қайырбаев көшесі 32, аудан әкімшілігінің ғимараты

1 Әкімбеков Сансызбай Мұқатайұлы комиссия төрағасы
2 Гейнц Вера Александровна комиссия төрағасының орынбасары
3 Балтабаева Гүлнара Дүйсембайқызы комиссия хатшысы
4 Қожахметов Тоқтасын Антайұлы комиссия мүшесі
5 Иванец Татьяна Михайловна комиссия мүшесі
6 Вақпаева Ажаргүл Мұратбекқызы комиссия мүшесі
7 Мұқашбаева Еркежан Жұмабекқызы комиссия мүшесі
  № 376  учаскелік сайлау комиссиясы

Пресное а., Әуэзов көшесі 3,  ауылдық клубтың ғимараты

1 Ташенова Гапура Идрисқызы комиссия төрайымы
2 Лучкина Анна Владимировна комиссия төрайымының орынбасары
3 Омарова Марья Әлімқызы комиссия хатшысы
4 Фесенко Елена Ахуновна комиссия мүшесі
5 Шаяхова Елена Владимировна комиссия мүшесі
  № 377 учаскелік сайлау комиссиясы

Қаракөл а., Абая көшесі 2,  Қаракөл мектебінің ғимараты

1 Асылова Майра Мұхтарқызы комиссия төрайымы
2 Суентаев Қанат Түсүпұлы комиссия төрайымының орынбасары
3 Бұшұмбаева Роза Мұқарамқызы комиссия хатшысы
4 Сатыбалдинов Бекмұрат Оразбайұлы комиссия мүшесі
5 Құрманов Құдайберген Толеубайұлы комиссия мүшесі
  № 378 учаскелік сайлау комиссиясы

Достык а., Школьная көшесі 27,  Достық мектебінің ғимараты

1 Сманова Гүлмира Қайыржанқызы комиссия төрайымы
2 Шокубаев Фазылжан Мұхамедиарұлы комиссия төрайымының орынбасары
3 Улан Нортыбай   комиссия хатшысы
4 Жұмашева Қайырпану Қасенқызы комиссия мүшесі
5 Адылханов Сейткәрім Мейрамұлы комиссия мүшесі

 

  № 379 учаскелік сайлау комиссиясы

Чернорецк а., Восточная көшесі 2, № 1 Чернорецк мектебінің ғимараты

1 Қуанова Анар Темірханқызы комиссия төрайымы
2 Оразғалина Лаура Маралбекқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Мамаева Шолпан Тұрсынқызы комиссия хатшысы
4 Ақманаева Ирина Валерьяновна комиссия мүшесі
5 Аси Дорж   комиссия мүшесі
  № 380 учаскелік сайлау комиссиясы

Набережное а., Мира көшесі 14, Мәдениет үйінің ғимараты

1 Айбенова Гүлнар Зейнуллақызы комиссия төрайымы
2 Середкин Владимир Петрович комиссия төрайымының орынбасары
3 Сатвалдина Гүлмира Қайырбайқызы комиссия хатшысы
4 Маслацова Людмила Анатольевна комиссия мүшесі
5 Жампеисова Раушан Рахметқызы комиссия мүшесі
6 Жүнүсов Мұрат Тоқтарұлы комиссия мүшесі
7 Ахмудинова Оралсын  Қапанқызы комиссия мүшесі
  № 381 учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңа қала а., Центральная көшесі 36/1, ауылдық клубтың ғимараты

1 Бісмілдинова Бахтыгүл Мұратқызы комиссия төрайымы
2 Жұмағұлова Жаухасын Сейполлақызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Қабылдинова Күләш Манфағатқызы комиссия хатшысы
4 Абетанова Жанар Слямқызы комиссия мүшесі
5 Канду Ирина Николаевна комиссия мүшесі
  № 382 учаскелік сайлау комиссиясы

Сычевка а., Набережная көшесі 39, ауылдық клубтың ғимараты

1 Жанқаринова Гүлжанар Ақмырзақызы комиссия төрайымы
2 Мосияш Галина Георгиевна комиссия төрайымының орынбасары
3 Абыкенова Жанара Қайратқызы комиссия хатшысы
4 Каледина Ольга Александровна комиссия мүшесі
5 Терещенко Максим Александрович комиссия мүшесі
  № 383 учаскелік сайлау комиссиясы

Новочерноярка а., Юбилейная көшесі 11, Мәдениет үйінің ғимараты

1 Жарылғапов Ильяс Серікпайұлы комиссия төрағасы
2 Корнюхина Ирина Георгиевна комиссия төрағасының орынбасары
3 Паталаха Оксана Анатольевна комиссия хатшысы
4 Соловьева Людмила Владимировна комиссия мүшесі
5 Мельник Лариса Ивановна комиссия мүшесі
  № 384 учаскелік сайлау комиссиясы

Черноярка а., Школьная көшесі 63/1, фельдшерлік акушерлік бекетінің ғимараты

1 Ағжолова Лайла Болатқызы комиссия төрайымы
2 Лазаренко Наталья Васильевна комиссия төрайымының орынбасары
3 Күлбаева Сайран Жақсылыққызы комиссия хатшысы
4 Бобул Аксана Валентиновна комиссия мүшесі
5 Внуковская Валентина Анатольевна комиссия мүшесі
  № 385 учаскелік сайлау комиссиясы

Госплемстанция а., Школьная көшесі 18, Мичурин  мектебінің ғимараты

1 Михайлова Мария Петровна комиссия төрайымы
2 Шарипова Гүлмира Құрманбайқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Жиеналина Меруерт Тлектесқызы комиссия хатшысы
4 Сүлейменов Рүстем Аийпұлы комиссия мүшесі
5 Мосияш Светлана Георгиевна комиссия мүшесі
  № 386 учаскелік сайлау комиссиясы

Мичурин а., Молодежная көшесі 13, ауылдық клубтың ғимараты

1 Кожимова Жадыра Исатайқызы комиссия төрайымы
2 Селиканова Кокенай Рашкенқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Идилуп Кира Владимировна комиссия хатшысы
4 Әшімова Нұржамал Бекеткызы комиссия мүшесі
5 Большакова Юлия Николаевна комиссия мүшесі
6 Сағынтаева Қорылғайын   комиссия мүшесі
7 Казанцева Регина Владимировна комиссия мүшесі
  № 387 учаскелік сайлау комиссиясы

Үміт апа а., М.Мұқатаев көшесі 4, ауылдық клубтың ғимараты

1 Жарықпасова Бахыт Шакенқызы комиссия төрайымы
2 Игликов Салтанат Темірболатұлы комиссия төрайымының орынбасары
3 Жұмалина Слушаш Дүйсембайқызы комиссия хатшысы
4 Бейсенбина Гүлсем Татағұлқызы комиссия мүшесі
5 Сарғазакова Майгүл Тұрсынханқызы комиссия мүшесі
  № 388 учаскелік сайлау комиссиясы

Заңғар а., Абылайхан көшесі 4/1, ауылдық клубтың ғимараты

1 Шаненов Сайлау Қадырұлы комиссия төрағасы
2 Түймебаев Қалмахан Әртікбайұлы комиссия төрағасының орынбасары
3 Әділова Динара Мақсұтқызы комиссия хатшысы
4 Исенова Қарлығаш Қайырбекқызы комиссия мүшесі
5 Джақсыбергенова Айнур Дәуренқызы комиссия мүшесі
  № 389 учаскелік сайлау комиссиясы

Коряковка, Жұмабек Мналимов көшесі 15/2, ауылдық клубтың ғимараты

1 Нуртазинова Ботакоз Оразбайқызы комиссия төрайымы
2 Ахметова Аида Маратқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Қабдышева Бибигүл Темірханқызы комиссия хатшысы
4 Камзина Айгүл Сембайқызы комиссия мүшесі
5 Қасанова Айсұлу Аблайқызы комиссия мүшесі
  № 390 учаскелік сайлау комиссиясы

Аққұдық а., Целинная көшесі 20/2, ауылдық клубтың ғимараты

1 Байзаков Толеген Борамбайұлы комиссия төрағасы
2 Луцко Наталья Шаарымбековна комиссия төрағасының орынбасары
3 Байзакова Әлия Тлеубайқызы комиссия хатшысы
4 Нұрғалиева Жаннар Нұртазинқызы комиссия мүшесі
5 Татыбаева Айгүл Жакенқызы комиссия мүшесі
  № 391 учаскелік сайлау комиссиясы

Богдановка а., Чапаев көшесі 111/1, ауылдық клубтың ғимараты

1 Мұқанова Динара Абайқызы комиссия төрайымы
2 Кононенко Григорий Николаевич комиссия төрайымының орынбасары
3 Фейст Валентина Викторовна комиссия хатшысы
4 Шолакова Елена Ивановна комиссия мүшесі
5 Смағұлова Дина Аманжолқызы комиссия мүшесі
  № 392 учаскелік сайлау комиссиясы

Луганск а., Тәуелсіздік көшесі 54, Мәдениет үйінің ғимараты

1 Лукановская Татьяна Витальевна комиссия төрайымы
2 Оразова Айгерым Зейноллақызыа комиссия төрайымының орынбасары
3 Сыздықпаева Айнагүл Қайырбекқызы комиссия хатшысы
4 Калиновская Надежда Валерьевна комиссия мүшесі
5 Тезекбаева Салтанат Оразбайқызы комиссия мүшесі
6 Бабаян Армен Егорович комиссия мүшесі
7 Бузова Надежда Ивановна комиссия мүшесі
  № 393 учаскелік сайлау комиссиясы

Рождественка а., Южная көшесі 10, Рождественка мектебінің ғимараты

1 Аманбаев Диас Нұржанұлы комиссия төрайымы
2 Межевитина Елена Николаевна комиссия төрайымының орынбасары
3 Легедза Лилия Анатольевна комиссия хатшысы
4 Пантелеева Анна Валерьевна комиссия мүшесі
5 Томаз Екатерина Анатольевна комиссия мүшесі
  № 394 учаскелік сайлау комиссиясы

Розовка а., Абай көшесі 39, Розовка мектебінің ғимараты

1 Поминова Татьяна Александровна комиссия төрайымы
2 Капец Елена Александровна комиссия төрайымының орынбасары
3 Айп Назерке   комиссия хатшысы
4 Куприянова Анастасия Валерьевна комиссия мүшесі
5 Моисеенко Елена Андреевна комиссия мүшесі
6 Мамырханова Сауле Қайыржанқызы комиссия мүшесі
7 Саенко Виктор Александрович комиссия мүшесі
  № 395 учаскелік сайлау комиссиясы

Максимовка а., Қайырбек Жүсіпов көшесі 26, ауылдық клубтың ғимараты

1 Жетпісбаев Самат Серікбайұлы комиссия төрайымы
2 Руди Раиса Борисовна комиссия төрайымының орынбасары
3 Оспанова Вероника Николаевна комиссия хатшысы
4 Ахметова Айман Қалиакбарқызы комиссия мүшесі
5 Темірханова Айгүл Жамсатқызы комиссия мүшесі
  № 396 учаскелік сайлау комиссиясы

Ефремовка а., Абай көшесі 32, Мәдениет үйінің ғимараты

1 Запольских Дарья Сергеевна комиссия төрайымы
2 Асамбаева Наргиз Оралқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Аубакирова Лена   комиссия хатшысы
4 Щербакова Любовь Петровна комиссия мүшесі
5 Мұханова Әлия Аскарқызы комиссия мүшесі
  № 397 учаскелік сайлау комиссиясы

Красноармейка а., 60 лет Октября көшесі 30, Мәдениет үйінің ғимараты

1 Дүйсенов Ерсайын Қабидоллаұлы комиссия төрағасы
2 Ткачева Татьяна Владимировна комиссия төрағасының орынбасары
3 Бейсекеева Анар Адакқызы комиссия хатшысы
4 Ахметова Самал Рахметоллақызы комиссия мүшесі
5 Жұмадилова Сауле Күшербайқызы комиссия мүшесі
6 Кенжеғұлова Тұрсын Қайыргелдіқызы комиссия мүшесі
7 Копеев Айдарбек Асқарбекұлы комиссия мүшесі
  № 399 учаскелік сайлау комиссиясы

Красноармейка станциясы, К.Сарсекеев көшесі 28, Красноармейка мектебінің ғимараты

1 Бойкова Айнур Сакеновна комиссия төрайымы
2 Сүлейменова Жанна Сергеевна комиссия төрайымының орынбасары
3 Вақпаева Ләззат Жақайқызы комиссия хатшысы
4 Қарашашев Мұрат Мұхтарұлы комиссия мүшесі
5 Сабденова Жұлдыз Мұратқызы комиссия мүшесі
  № 401 учаскелік сайлау комиссиясы

Шақат а., К.Маркс көшесі 38, ауылдық клубтың ғимараты

1 Искақова Алмагүл Қайдарқызы комиссия төрайымы
2 Искақова Майра Қалелқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Баисова Анар Абдұлмажитқызы комиссия хатшысы
4 Азаматова Ғалия Мұхамедханқызы комиссия мүшесі
5 Жүсүпова Зинаида Николаевна комиссия мүшесі
  № 402 учаскелік сайлау комиссиясы

Толыбай а., № 35 үй, Шақат мектебінің шағын орталығының ғимараты

1 Сүлеева Бижамал Елеусызқызы комиссия төрайымы
2 Аушев Исса Махметұлы комиссия төрайымының орынбасары
3 Нұртаева Баян Қабдұлхамитқызы комиссия хатшысы
4 Батырханова  Бибигүл Рахметұлақызы комиссия мүшесі
5 Нұрғазинова Раушан Шаймұратқызы комиссия мүшесі
  № 403 учаскелік сайлау комиссиясы

Маралды а., Аймауытов көшесі 2, ауылдық клубтың ғимараты

1 Шегебаев Қайрат Қазиұлы комиссия төрағасы
2 Жақұпова Гүлназ Дүйсекқызы комиссия төрағасының орынбасары
3 Пауешов Талғат   комиссия хатшысы
4 Сыздықова Сауле Оралқызы комиссия мүшесі
5 Токушева Дамира Әмерканқызы комиссия мүшесі
  № 404 учаскелік сайлау комиссиясы

Заря а., М.Мәметова көшесі 1, ауылдық клубтың ғимараты

1 Марданова Ақтоты Мұхаметқалиқызы комиссия төрайымы
2 Иманалиева Нұрсұлу Толегенқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Чакарбаева Айсұлу Ерғанаткызы комиссия хатшысы
4 Нүрпеисова Эльмира Юрьевна комиссия мүшесі
5 Цыбуленко Татьяна Владимировна комиссия мүшесі
6 Мүлкібаев Қазбек Аманбекұлы комиссия мүшесі
7 Токина Зейнеп Зейнуллақызы комиссия мүшесі
  № 405 учаскелік сайлау комиссиясы

Бірлік а., Төле би көшесі 12, Заря мектебінің шағын орталығының ғимараты

1 Бланкин Талғат Толегенұлы комиссия төрағасы
2 Ракишева Раушан Тілеубердіқызы комиссия төрағасының орынбасары
3 Бектемирова Бағлан Ерланқызы комиссия хатшысы
4 Коппаева Майкен Малғаждарқызы комиссия мүшесі
5 Қайниденова Амангүл Абылқиясқызы комиссия мүшесі
   № 406 учаскелік сайлау комиссиясы

Жертұмсық а., Иса Байзақов көшесі 10 А, ауылдық клубтың ғимараты

1 Ертаева Эльвира Жұмағазықызы комиссия төрағасы
2 Исакова Сәния Қазбекқызы комиссия төрағасының орынбасары
3 Жақсыбаева Дина Сергеевна комиссия хатшысы
4 Бектемиров Рашит Рұсланұлы комиссия мүшесі
5 Каниева Индира Файзуллақызы комиссия мүшесі
  № 407 учаскелік сайлау комиссиясы

Қаратоғай а., Жанкүміс Акишева көшесі 1, ауылдық клубтың ғимараты

1 Баужанова Раушан Жұмажанқызы комиссия төрайымы
2 Смағұлова Мадина Сүлейменқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Бапанова Жанар Боранбайқызы комиссия хатшысы
4 Бустекова Насима Рахметоллақызы комиссия мүшесі
5 Қайтаева Диана Тлектесқызы комиссия мүшесі
   № 408 учаскелік сайлау комиссиясы

Әйтім а., Темірханов көшесі 20, ауылдық клубтың ғимараты

1 Молдахметова Айнур Шалабайқызы комиссия төрайымы
2 Искақова Жәния Жұматайқызы комиссия төрайымының орынбасары
3 Баужанова Динара Қасенқызы комиссия хатшысы
4 Бейсембаева Бибигүл Бұхарбайқызы комиссия мүшесі
5 Жұматаева Маржан Елемесқызы комиссия мүшесі
  № 409 учаскелік сайлау комиссиясы

Новоямышево а., Қонаев көшесі 10, Мәдениет үйінің ғимараты

1 Баужанов Саян Қасенұлы комиссия төрағасы
2 Қайтаев Шаймардан Мұхтарұлы комиссия төрағасының орынбасары
3 Кашаева Тоты Қайырбекқызы комиссия хатшысы
4 Сегізаева Әмина   комиссия мүшесі
5 Кенжебаева Гүлжанат Майданбекқызы комиссия мүшесі
6 Түсүпбаева Жұлдыз Зинеденқызы комиссия мүшесі
7 Худайбергенова Тулкиной Пулатбековна комиссия мүшесі
   № 410 учаскелік сайлау комиссиясы

Ольгинка а.,  Тәуелсіздік көшесі 8, Ольгинка мектебінің ғимараты

1 Беломазов Петр Иванович комиссия төрағасы
2 Қайырденов Амангелді Ушакұлы комиссия төрағасының орынбасары
3 Мутас Валентина Викторовна комиссия хатшысы
4 Нурманова Татьяна Викторовна комиссия мүшесі
5 Дочкина Елена Ивановна комиссия мүшесі

2019 жылғы 17 қантар